Genesis Coupe Vehicle LED Kopułkowy moduł oświetleniowy LED Kąt 120 stopni z diodami SMD

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: LZ
Orzecznictwo: CE,RoHS
Numer modelu: LZ-NR-PCB031
Minimalne zamówienie: 100szt
Cena: US$5.60/PC
Szczegóły pakowania: Torba antystatyczna
Czas dostawy: 10 ~ 20 dni roboczych
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, L / C, T / T, Paypal
Możliwość Supply: 100000pcs/miesiąc

Moduł oświetleniowy LED Genesis Coupe Vehicle Dome z diodami SMD

Moduł oświetlenia Ledist Dome wykonany jest z diod LED SMD, które są bardzo jasne i oświetlają wnętrze znacznie lepiej niż standardowe żarówki halogenowe.

Doskonały dodatek do każdego wnętrza Genesis Coupe, ten moduł oświetlenia wnętrza kabiny LED stanowi bezpośrednią alternatywę dla żarówek halogenowych OEM. Wydajność świetlna jest 2x-3x JAŚNIEJSZA niż standardowych żarówek OEM, zużywa 1/8 mniej energii i ma żywotność 300x DŁUŻSZĄ! Zawarte są dwa moduły LED wykonane z diod SMD, które są w 100% plug-and-play dla górnych lamp kopułkowych, które oświetlają wnętrze kabiny. Instalacja zajmuje maksymalnie 5-10 minut! Pasuje do coupe z genezą 2010-2012.

Wykonujemy niestandardowy moduł LED PCB w twoich wymaganiach:


Dostosowana średnica
Indywidualny projekt obwodu
Dostosowana ilość LED
Dostosowana moc
Określony układ LED (SAMSUNG, CREE lub inna marka)
Inne specjalne wymagania dotyczące funkcji
Bergquist Aluminiowy laminat pokryty miedzią ma doskonałe właściwości zmniejszające palność, wysoką wytrzymałość mechaniczną, stabilność wymiarową itp. Szczególnie ma bardzo dobry radiator, ekran elektromagnetyczny i pływak lutowniczy.
Jest szeroko stosowany w modyfikatorze i zapalonym iskrze w motocyklu i telefonie komórkowym, diodzie LED zasilania, pudle dźwiękowym, module zasilacza i systemie ekranowania akustyki itp.

Usługa One-Stop: Poinformuj nas o swojej potrzebie tak jasno, jak to możliwe, zwykle możemy odpowiedzieć na wszystkie pytania i zrobić resztę
Darmowa próbka Możemy zrobić próbki za darmo, jeśli twoja potrzeba jest dokładnie jasna
Kopiowanie PCB Wyślij nam próbkę, a my możemy wykonać kopię, która pozwoli Ci zaoszczędzić na kosztach
PCBA i konstrukcja obudowy Przekaż nam swój pomysł i wymagania, nasza profesjonalna sprzedaż szybko Cię zrozumie i wyjaśni Twoje potrzeby na papierze
Produkcja PCB Posiadamy własną maszynę i sprzęt do wykonania PCB w ciągu 1 tygodnia, podczas gdy plik gerber jest oferowany lub potwierdzany.
Pozyskiwanie i zakup komponentów Współpracujemy z wieloma producentami układów scalonych i chipami LED, które mogą kontrolować koszty
Test 100% PCBA Każda jednostka zostanie przetestowana i postarzona z twojego zamówienia


Szczegóły kontaktu
Owen Su

WhatsApp : 8615099910930