Podświetlenie Square Elastyczne LED PCBA PCB Board Samsung 2835 SMD LED 5500K 212mmx212mm

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: LZ
Orzecznictwo: CE,RoHS
Numer modelu: LZ-FLP019
Minimalne zamówienie: 1000szt
Cena: US$0.01~US$1.00/PC
Szczegóły pakowania: Torba antystatyczna
Czas dostawy: 10 ~ 20 dni roboczych
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, L / C, T / T, Paypal
Możliwość Supply: 100000pcs/miesiąc

212mm x212mm Plac Elastyczna tablica LED z 49szt. Samsung 2835 SMD LED 6500K do podświetlania

Tablica LED PCBA,

Prąd stały

Samsung2835 SMD,

Diody 7X7,

212x212 mm

6500K

Podanie:

1. Lampy sufitowe

2. Reklama lightbox

3. Oprawy komercyjne

4. Światła kanału

5. Lampy Troffer
6. Oświetlenie architektoniczne
7. Oświetlenie dekoracyjne

8. Oświetlenie panelu

9. Światła w dół


Wykonujemy Dostosowane LED PCB i PCBA w Twoich wymaganiach.

Dostosowany wymiar
Dostosowany projekt obwodu
Dostosowana ilość LED
Dostosowana moc
Określony chip LED (SAMSUNG, CREE lub inna marka)
Inne specjalne wymagania dotyczące funkcji

Bergquist Aluminiowa podstawa pokryta miedzią laminatu ma doskonałą ognioodporność, wysoką wytrzymałość mechaniczną, stabilność wymiarową itp. Szczególnie ma bardzo dobry radiator, ekranowanie elektromagnetyczne i pływak lutowniczy.
Jest szeroko stosowany do modyfikatorów i ogni sztucznych w motocyklach i urządzeniach mobilnych, diodach mocy, skrzynkach dźwiękowych, modułach zasilania i systemach ekranowania akustycznego itp.

Usługa One-Stop: Powiedz nam, że twoja potrzeba jest tak klarowna, jak to możliwe, zazwyczaj możemy odpowiedzieć na wszystkie twoje pytania i zrobić wszystkie pozostałe rzeczy
Darmowa próbka Możemy zrobić próbki za darmo, jeśli twoja potrzeba jest dokładnie jasna
PCB Copy Wyślij nam próbkę, a my możemy zrobić kopię, która pozwoli zaoszczędzić twój koszt
PCBA i konstrukcja obudowy Poinformuj nas o swoim pomyśle i wymaganiach, nasza profesjonalna sprzedaż szybko Cię zrozumie i sprawi, że Twoje potrzeby staną się jasne na papierze
Produkcja PCB Posiadamy własną maszynę i sprzęt do wykonania PCB w ciągu 1 tygodnia, podczas gdy plik gerber jest oferowany lub potwierdzany.
Pozyskiwanie komponentów i zakup Współpracujemy z wieloma komponentami IC i producentem chipów LED, które mogą kontrolować koszty
PCBA 100% test Każda jednostka będzie testowana i poddawana testom na podstawie twojego wieku
Rdzenie PCB
Inżynierowie projektują obwody drukowane, aby najlepiej działały w ich konkretnym zastosowaniu. Projekty mogą określać charakter obwodu, materiał powłoki PCB, rozmiar płytki PCB i wiele innych cech. Jedną z najbardziej podstawowych cech, które należy zmienić, jest rdzeń obwodu drukowanego.
Podstawy PCB są dostępne w różnych materiałach, w tym:

Gdy właściwości termiczne nie są tak ważne, bardziej popularne są podłoża FR-4 lub epoksydowe, ponieważ są one relatywnie tańsze. Jednakże, gdy właściwości termiczne są ważne dla prawidłowego funkcjonowania produktu końcowego, rozwiązaniem mogą być płytki z metalowym rdzeniem.
O aluminiowych PCB
Najczęściej spotykaną wśród obwodów drukowanych z rdzeniem metalowym jest aluminiowa płytka drukowana. Ten rodzaj płytki drukowanej jest zbudowany na podstawie ze stopu aluminium, zamiast podstawy z włókna szklanego. Stop zwykle składa się z kombinacji magnezu, aluminium i siluminu, zmieniając właściwości metalu, aby jak najlepiej odpowiadał potrzebom aplikacji.
Wszystkie aluminiowe płytki drukowane składają się z następujących warstw:

Warstwy te występują w dowolnej liczbie wariantów, z jedną lub kilkoma warstwami termicznymi i obwodowymi w zależności od konkretnego zastosowania. Wymienione warstwy zapewniają również szereg korzyści dla aluminiowych płytek drukowanych, które mogą być przydatne dla kilku kluczowych branż.

Rodzaje płytek aluminiowych
Istnieje wiele sposobów, w jakie powyższe warstwy można zmienić, aby stworzyć nowe projekty PCB. Każda z tych odmian powoduje nieco inne właściwości PCB, dzięki czemu jest bardziej odpowiednia dla niektórych branż i aplikacji niż dla innych.
Niektóre rodzaje aluminiowych PCB obejmują:

Szczegóły kontaktu
Owen Su

WhatsApp : 8615099910930