50 W Full Spectrum Lampa LED Rosnąca lampa PCB z 4 zespołami Red Blue IR LED LED

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: LZ
Orzecznictwo: CE,RoHS
Numer modelu: LZ-GPP02117
Minimalne zamówienie: 1000szt
Cena: US$3.50/PC
Szczegóły pakowania: Torba antystatyczna
Czas dostawy: 10 ~ 20 dni roboczych
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, L / C, T / T, Paypal
Możliwość Supply: 100000pcs/miesiąc

Full-Spectrum Plant-Growing LED Module z 4 pasmami LED Red Blue IR UV

Roślinna czerwień: 660-665nm, niebieska: rozsądna kombinacja 460-470nm, aby zapewnić roślinom wystarczającą energię światła. Czerwony kolor wspomaga wzrost roślin, kiełkowanie, kwitnienie, odgrywa dużą rolę w barwieniu roślin, promuje fotosyntezę Kolor niebieski może zwiększyć aktywność chloroplastów i zapobiegać wzrostowi roślin, ale z drugiej strony hamuje wzrost roślin, więc niebieskie światło nie powinno być używane zbyt wiele.

Określ inne widmo w zależności od preferencji oświetlenia zakładu.

Dokładna długość fali roślin i sprzyja wzrostowi roślin.

Rośliny pochłaniają różne długości fali światła słonecznego. Sztuczne źródła światła można skonfigurować zgodnie z widmem absorpcji roślin. Ze względu na stabilność pojedynczej długości fali źródeł światła LED, diody LED są uważane za precyzyjnie kontrolowane w zakresie 380-800 nm. Diody LED są nie tylko bardzo wydajne pod względem wykorzystania energii, ale także nie mają sobie równych pod względem innych źródeł światła w kontroli widma absorpcji fotosyntezy roślin.

LZ Wykonaj niestandardowe PCBA Grow Light LED w swoich wymaganiach:


Dostosowana średnica
Dostosowany projekt obwodu
Dostosowana ilość LED
Dostosowana moc
Określony chip LED (SAMSUNG, CREE lub inna marka)
Inne specjalne wymagania dotyczące funkcji

Bergquist Laminat pokryty miedzią aluminiową ma doskonałe właściwości ognioodporne, wysoką wytrzymałość mechaniczną, stabilność wymiarową itp. Szczególnie ma bardzo dobry radiator, ekranowanie elektromagnetyczne i pływak lutowniczy.
Jest szeroko stosowany jako modyfikator i iskiernik w ogniu motocykla i telefonu komórkowego, diody LED mocy, skrzynka dźwiękowa, moduł zasilania i ekranowanie akustyczne itp.

Usługa One-Stop: Powiedz nam swoją potrzebę tak jasno, jak to możliwe, zwykle możemy odpowiedzieć na wszystkie twoje pytania i zrobić wszystkie pozostałe rzeczy
Darmowa próbka Możemy zrobić próbki za darmo, jeśli potrzeba jest dokładnie określona
Kopiowanie PCB Wyślij nam próbkę, a my moglibyśmy zrobić kopię, która pozwoliłaby zaoszczędzić Twój koszt
Konstrukcja PCBA i obudowa Opowiedz nam o swoim pomyśle i wymaganiach, nasza profesjonalna sprzedaż szybko Cię zrozumie i sprawi, że Twoje potrzeby będą jasne na papierze
Produkcja PCB Posiadamy własną maszynę i sprzęt do wykonania PCB w ciągu 1 tygodnia, podczas gdy plik gerber jest oferowany lub potwierdzany.
Pozyskiwanie i zakup komponentów Współpracujemy z wieloma komponentami IC i producentem chipów LED, które mogą kontrolować koszty
PCBA 100% test Każda jednostka zostanie przetestowana i będzie starsza od twojego zamówienia

Szczegóły kontaktu
Owen Su

WhatsApp : 8615099910930