High Power 48W Oświetlenie medyczne LED montaż PCB UV LED Chips dla paznokci suszarka

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: LZ
Orzecznictwo: CE,RoHS
Numer modelu: LZ-MDCB01356
Minimalne zamówienie: 1000szt
Cena: US$1.00/PC
Szczegóły pakowania: Torba antystatyczna
Czas dostawy: 10 ~ 20 dni roboczych
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, L / C, T / T, Paypal
Możliwość Supply: 100000pcs/miesiąc

Wysoka moc 48W Finger Nail Dryer Elementy montażowe PCB LED z żetonów LED UV
Ten PCBA nadaje się do suszarki do paznokci, łączy w sobie promienie UV i światło LED stosowane do utwardzania różnych rodzajów żelowych lakierów do paznokci. W rezultacie możesz użyć tego urządzenia do prawie każdego rodzaju żelu. A dzięki dość dużemu korpusowi model ten może jednocześnie zmieścić wszystkie pięć palców lub pięć palców, nie trzeba leczyć palcem, wystarczy pomalować jedną ręką, a potem drugą, podczas gdy pierwsza znajduje się wewnątrz suszarki.

Wysokiej jakości lekki zespół LED DIP Ultraviolet LED do montażu na płytce LED Lightwave

Dostosowana średnica
Dostosowany projekt obwodu
Dostosowana ilość LED
Dostosowana moc
Określony chip LED (SAMSUNG, CREE lub inna marka)
Inne specjalne wymagania dotyczące funkcji

Bergquist Aluminiowa podstawa pokryta miedzią laminatu ma doskonałą ognioodporność, wysoką wytrzymałość mechaniczną, stabilność wymiarową itp. Szczególnie ma bardzo dobry radiator, ekranowanie elektromagnetyczne i pływak lutowniczy.
Jest szeroko stosowany do modyfikatorów i ogni sztucznych w motocyklach i urządzeniach mobilnych, diodach mocy, skrzynkach dźwiękowych, modułach zasilania i systemach ekranowania akustycznego itp.

Usługa One-Stop: Powiedz nam, że twoja potrzeba jest tak jasna, jak to tylko możliwe, zwykle możemy odpowiedzieć na wszystkie twoje pytania i zrobić wszystkie pozostałe rzeczy
Darmowa próbka Możemy zrobić próbki za darmo, jeśli twoja potrzeba jest dokładnie jasna
PCB Copy Wyślij nam próbkę, a my możemy zrobić kopię, która pozwoli zaoszczędzić twój koszt
PCBA i konstrukcja obudowy Poinformuj nas o swoim pomyśle i wymaganiach, nasza profesjonalna sprzedaż szybko Cię zrozumie i sprawi, że Twoje potrzeby staną się jasne na papierze
Produkcja PCB Posiadamy własną maszynę i sprzęt do wykonania PCB w ciągu 1 tygodnia, podczas gdy plik gerber jest oferowany lub potwierdzany.
Pozyskiwanie i zakup komponentów Mamy współpracę z wieloma komponentami IC i producentem chipów LED, które mogą kontrolować koszty
PCBA 100% test Każda jednostka będzie testowana i poddawana testom na podstawie twojego wieku

Potrzeba wskazania bardziej krytycznych informacji, wzmocnionych aplikacji urządzeń i potrzeba trwałości zwiększa złożoność projektu.

Doceniamy naszą pozycję jako sprawdzonego dostawcy innowacyjnych produktów i rozwiązań dla wiodących firm z branży medycznej i sprzętu, które są korzystne dla zdrowia i dobrego samopoczucia ludzi na całym świecie.

Staramy się sprostać stale rosnącemu zapotrzebowaniu na niezawodność, jakość, dokumentację i innowacje produktowe wymagane w dzisiejszych złożonych projektach.

Szczegóły kontaktu
Owen Su

WhatsApp : 8615099910930