Wysokiej jasności CRI Oświetlenie LED Zespół płytki PCB do fotografii

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: LZ
Orzecznictwo: CE,RoHS
Numer modelu: LZ-LEDPCB-0601
Minimalne zamówienie: 1000szt
Cena: US$0.11~US$10.00/PC
Szczegóły pakowania: Torba antystatyczna
Czas dostawy: 10 ~ 20 dni roboczych
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, L / C, T / T, Paypal
Możliwość Supply: 100000pcs/miesiąc

Wysokiej jasności CRI LED Studio Oświetlenie PCB Panel Panel Assembly for Photography

Diody LED nie tylko zajmują przestrzeń wolframu i lamp fluorescencyjnych w naszych domach, ale również zyskały szerokie zastosowanie w fotografii i wideo. Wynika to w dużej mierze z zalet, jakie wykazują w porównaniu z np. Wolframem, który był dominującym typem źródła światła od wielu lat w studiach.

Zalety diod LED dla fotografii i wideo

Diody LED mają tę przewagę nie tylko dlatego, że potrzebują mniej energii, aby oferować taką samą ilość światła (diody LED zamieniają 90% swojej energii na światło, podczas gdy wolfram osiąga tylko od 10 do 20%, przekształcając resztę w ciepło). Są również, ze względu na sposób, w jaki pracują, bezpieczniejsze w użyciu w miejscach, w których nawet nie marzysz o umieszczeniu światła wolframu. Oznacza to, że diody LED są łatwiejsze w użyciu, jeśli chodzi o użycie żeli do kontrolowania temperatury barwy lub do celów twórczych: nie spalają żeli ... i nie palą rąk, gdy ich dotykasz.

Diody LED są również lepsze, jeśli chodzi o fotografowanie ludzi lub wrażliwych materiałów - na przykład żywności - ponieważ można je umieścić bliżej obiektu bez martwienia się o ciepło, co powoduje dyskomfort dla fotografowanej osoby lub ponowne podgrzanie potrawy. sfotografowany.

Chociaż nie zastępują one lamp błyskowych, czasami można użyć diod LED zamiast błysku, a oferują one przewagę, którą zwykle kojarzymy z oświetleniem ciągłym: zapewniają ciągły obraz tego, co światło zrobi fotografującemu obiektowi, oraz natychmiast odzwierciedlają wszelkie zmiany w położeniu i intensywności światła.

Wykonujemy dostosowany panel LED do fotografii w Twoich wymaganiach:


Dostosowana średnica / rozmiar
Dostosowany projekt obwodu
Dostosowana ilość LED
Dostosowana moc
Określony chip LED (SAMSUNG, CREE lub inna marka)
Inne specjalne wymagania dotyczące funkcji

Bergquist Aluminiowa podstawa pokryta miedzią laminatu ma doskonałą ognioodporność, wysoką wytrzymałość mechaniczną, stabilność wymiarową itp. Szczególnie ma bardzo dobry radiator, ekranowanie elektromagnetyczne i pływak lutowniczy.
Jest szeroko stosowany do modyfikatorów i ogni sztucznych w motocyklach i urządzeniach mobilnych, diodach mocy, skrzynkach dźwiękowych, modułach zasilania i systemach ekranowania akustycznego itp.

Usługa One-Stop: Powiedz nam, że twoja potrzeba jest tak jasna, jak to tylko możliwe, zwykle możemy odpowiedzieć na wszystkie twoje pytania i zrobić wszystkie pozostałe rzeczy
Darmowa próbka Możemy zrobić próbki za darmo, jeśli twoja potrzeba jest dokładnie jasna
PCB Copy Wyślij nam próbkę, a my możemy zrobić kopię, która pozwoli zaoszczędzić twój koszt
PCBA i konstrukcja obudowy Poinformuj nas o swoim pomyśle i wymaganiach, nasza profesjonalna sprzedaż szybko Cię zrozumie i sprawi, że Twoje potrzeby staną się jasne na papierze
Produkcja PCB Posiadamy własną maszynę i sprzęt do wykonania PCB w ciągu 1 tygodnia, podczas gdy plik gerber jest oferowany lub potwierdzany.
Pozyskiwanie i zakup komponentów Mamy współpracę z wieloma komponentami IC i producentem chipów LED, które mogą kontrolować koszty
PCBA 100% test Każda jednostka będzie testowana i poddawana testom na podstawie twojego wieku

Szczegóły kontaktu
Owen Su

WhatsApp : 8615099910930