Skontaktuj się z nami
Owen Su

Numer telefonu : 15099910930

WhatsApp : +8615099910930

Nichia wprowadza na rynek pierwszy na świecie 2-w-1 dostrajalny biały, pojedynczy LES, 3030 LED o średniej mocy

September 25, 2019

Innowacyjna przestrajalna biała dioda LED o średniej mocy umożliwia producentom opraw ulepszanie strojenia kolorów, optyki kurczliwej i profili opraw, zapewniając jednocześnie nowe opcje projektowania.

Nichia zapowiada zmieniającą grę, regulowaną białą diodę LED 2 w 1. Jest to pierwsza w branży dostrojona biała dioda LED w pakiecie 3030 o średniej mocy z pojedynczą powierzchnią emitującą światło (LES). Technologia ta, ukierunkowana na większość aplikacji oświetleniowych, zapewnia producentom opraw wiele korzyści, od nowych technologii i funkcji projektowych po usprawnione operacje fabryczne i pozycje magazynowe.

Zastrzeżona technologia Nichia 2-w-1 LED pozwala również na wyższą jakość kolorów, w niektórych przypadkach do ~ 90 CRI, w popularnych regionach CCT w standardzie; osiągnięte przy nieznacznej utracie wydajności w porównaniu ze standardowymi diodami CRI LED. Technologia ta pozwala klientom i branży skoncentrować się na zaletach światła, a nie tylko na oszczędności energii, które już znacznie przewyższają tradycyjne technologie.

Shinichi (Steve) Yuasa, dyrektor, dyrektor generalny ds. Sprzedaży i marketingu LED w Nichia Corporation, powiedział: „Nichia znów będzie oferować nowy standard w technologii LED. Ta technologia nie jest koncepcją ani prototypem; jest to przełomowa, przełomowa rzeczywistość, która stanowi znaczący postęp dla producentów opraw i branży. Nasza biała dioda LED z funkcją przestrajania 2 w 1 jest dobrze przygotowana, aby stać się wzorcową technologią LED dla większości opraw oświetleniowych, z możliwością łatwiejszego włączania projektów HCL w przyszłości. ”

Dioda LED 2 w 1 firmy Nichia umożliwia eleganckie dostrajanie kolorów i miksowanie, ponieważ wszystko znajduje się pod jednym LES; widać to łatwo w rozwiązaniach oświetlonych krawędziami. Obecnie producenci opraw muszą stosować dwie diody LED obok siebie, aby uzyskać dostrojenie kolorów. Stwarza to niepożądane rozkłady optyczne i efekty wizualne, jednocześnie ograniczając strumień świetlny, który można osiągnąć w pojedynczej oprawie. Teraz producenci opraw oświetleniowych mogą osiągnąć wydajność, której potrzebują, integrując diodę LED 2 w 1 Nichia.