Skontaktuj się z nami
Owen Su

Numer telefonu : 15099910930

WhatsApp : +8615099910930

Shenzhen LZ LED Technology Co., Ltd.

Specjalne na projektowaniu i montażu PCB LED.

  • Shenzhen LZ LED Technology Co., Ltd.
  • Shenzhen LZ LED Technology Co., Ltd.
  • Shenzhen LZ LED Technology Co., Ltd.
  • Shenzhen LZ LED Technology Co., Ltd.
  • Shenzhen LZ LED Technology Co., Ltd.
Rynek Główny: Ameryka Północna, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa
Rodzaj działalności: Producent
marki LZ Ilość pracowników 100~120
Coroczne wyprzedaże 10000000-15000000 Rok założenia 2009
pc Export 90% - 100%
Wprowadzenie
Shenzhen LZ LED Technology Co, Ltd. jest zaangażowana w badania i rozwój, produkcję i stosowanie kwalifikowanych TOP LED i produktów LED od roku 2009. Nasze produkty to super wysokiej jakości dioda LED 3mm, 5mm, 10mm, 3528,285,5050 , 3014,5730,3030 diody SMD, są one stosowane w zakresach pól, w tym liniowe światło led, led high light, led downlight, led panel light, led floodlight, led tube, led strip itp. Oferujemy również OEM / ODM każdy rodzaj LED PCBA. Nasze produkty uzyskały aprobatę licznych i znanych przedsiębiorstw zarówno w domu, jak i na pokładzie.

Siedziba główna firmy znajduje się w Shenzhen City w prowincji Guangdong, a LZ LED Technology to nowoczesne przedsiębiorstwo, które otrzymuje wsparcie samorządu lokalnego. Posiadamy niezależne budynki biurowe o powierzchni około 3000 metrów kwadratowych z warsztatami antystatycznymi i niepylącymi, a także wprowadziliśmy najbardziej zaawansowane urządzenia do produkcji automatycznej i urządzenia testujące. Ostatnio firma planuje zainwestować kolejne 5 milionów RMB, aby nasza firma była najlepszą i najbardziej profesjonalną fabryką.

Mamy doświadczony zespół zarządzający i profesjonalny zespół techniczny, a wszystkie procesy zostały ściśle przeprowadzone zgodnie z normą ISO9001: 2008 i TS / 16949: 2002, co stanowi silną gwarancję dla naszych klientów w odniesieniu do naszych produktów.

Zgodnie z ideą „uczciwości, wydajności, innowacyjności” zapewniamy szczerą obsługę klienta z wysoką wydajnością. Dzięki ciągłemu ulepszaniu myśli i czynów personelu naszym celem jest projektowanie zadowolonych produktów dla naszych klientów. Staramy się być sytuacją, w której wszyscy wygrywają. Zawsze mamy przyczółek w Chinach, mając cały świat na widoku i aktywnie otwieramy kraj i za granicą, co może sprawić, że LZ LED Technology stanie się najbardziej konkurencyjną i aktywną firmą.

„Propagowanie zielonego oświetlenia, ochrona naszego środowiska” to nasza misja, postaramy się jak najlepiej przyczynić do krajowego oświetlenia półprzewodników.

Historia
Rok 2018

LZ jest certyfikowanym producentem wysokiej jakości płytek drukowanych LED, płyt oświetleniowych LED i płytek drukowanych LED z Chin, dostarczamy różne wysokiej jakości płyty LED, płytki drukowane LED o najlepszej cenie. Jesteśmy wykwalifikowanym i doświadczonym profesjonalistą w świadczeniu usług związanych z produkcją płytek drukowanych LED i PCB. Nasz silny zespół naukowców i ekspertów technicznych umożliwił dostarczenie skutecznego rozwiązania laminowania dla projektu płytki drukowanej LED Sign. Niezależnie od tego, czy chodzi o laminaty o wysokiej częstotliwości, kurczenie się otworu do rozstawu otworów, egzotyczne struktury przelotowe, wielokrotne cykle laminowania, bezołowiowe lub bezhalogenowe zespoły lutownicze z rygorystycznymi względami bezpieczeństwa środowiskowego i wysoką temperaturą pracy to tylko niektóre z najważniejszych punktów w naszej trudnej technologii laminowania .

Rok 2017

Poza produkcją / sprzedażą profilu aluminiowego i liniowego światła, LZ zaczyna rozwijać rynek niestandardowych płytek LED LED (z podstawą z aluminium lub FR4), ponieważ mamy wiele specjalnych potrzeb, których nie ma na rynku. LZ tworzy własny dział R&D do rysowania PCB i rozwiązywania specjalnych przypadków klientów.

Rok 2014 ~ 2016

LZ otwiera własną fabrykę, rozpoczynając projektowanie i wytwarzanie liniowego światła i profilu aluminiowego. Bycie the 4 zaczyna złoty dostawca na Alibaba.

Rok 2009 ~ 2013

LZ rodzi się i rozwija, aby rozpocząć działalność w zakresie handlu chipami LED SMD, a także oferuje usługi przetwarzania taśm LED.

Usługa

Cenimy najwyższą jakość.

Produkcja wewnętrzna LZLED®

Nasi inżynierowie ds. Rozwoju projektują moduły i technologię sterowania zgodnie z własnymi wymaganiami i dopasowują się do aplikacji, takich jak oprawy oświetleniowe, maszyny kontrolne, wyświetlacze stanu, moduły świetlne lub płytki PCB do urządzeń domowych i wiele innych. W naszej wewnętrznej linii montażowej, wysokowydajne automaty do pozycjonowania firmy Siemens umieszczają duże i małe elementy w niezwykle szybki i precyzyjny sposób. Maszyna do lutowania w fazie gazowej od lidera rynku Asscon różni się od zwykłych konwekcyjnych pieców lutowniczych wyjątkowo łagodnym procesem lutowania w atmosferze gazu ochronnego. Zapobiega to utlenianiu i zimnym połączeniom lutowniczym oraz poprawia połączenie termiczne komponentu i PCB. Jest to szczególnie korzystne w przypadku diod elektroluminescencyjnych, których skala starzenia odpowiada temperaturze roboczej.

Kompletny proces produkcyjny można dostosować do własnych wymagań iw dużym stopniu zautomatyzowany. Partie produkcyjne można śledzić z powrotem. dokładnie do pojemnika. Ma to szczególne znaczenie w zastosowaniach przemysłowych, które nieustannie wymagają takiej samej jasności, koloru lub napięcia przez długi okres czasu. Ponieważ rozwój, zaopatrzenie w materiały, przechowywanie i produkcja odbywają się w naszym zakładzie, nasz łańcuch procesów jest opłacalny, identyfikowalny i mniej podatny na awarie. Żaden wyprodukowany przez nas moduł nie opuści naszego domu bez kontroli jakości.

Spełnienie naszych przepisów dotyczących jakości i bezpieczeństwa jest naszym najwyższym priorytetem! Dlatego produkujemy bez trujących substancji i zawsze pracujemy z ubraniami ochronnymi ESD i na powierzchniach ESD w obszarze produkcji.

Jednak zdarzają się sytuacje, w których poza formą półki po prostu nie są odpowiednie lub potrzebna jest dodatkowa funkcjonalność.

Może to być spowodowane ograniczeniami przestrzeni, dziwnymi kształtami i rozmiarami lub tylko dlatego, że chcesz czegoś innego. Niezależnie od powodu LZ może pomóc Ci zrealizować Twój pomysł.

Nasi doświadczeni projektanci będą współpracować z zespołem ds. Rozwoju produktu od początkowej koncepcji do w pełni zaprojektowanego projektu, z uwzględnieniem krótkich i indywidualnych wymagań produktu, oferując porady w razie potrzeby i reagując na Twoje potrzeby.

LZ może dostarczać układy PCB w całkowicie niestandardowych rozmiarach i układach, ze źródłami światła LED umieszczonymi lub rozmieszczonymi zgodnie z wymaganiami lub zamontowanymi na niestandardowych kształtach PCB, które dokładnie pasują do Twojego produktu.

LZ ma zakłady produkcyjne w Shenzhen w Chinach, co pozwala nam świadczyć kompletne usługi od projektu po ekonomiczną dostawę objętości.

Diody LED są szczególnie podatne na uszkodzenia w wyniku nadmiernego gromadzenia się ciepła, LZ może zaoferować podłoża z PCB na bazie aluminium, co umożliwia wydajne przenoszenie ciepła wytwarzanego przez diodę LED na płytę montażową lub radiator. wymagania i określić chipy LED, które mogą pracować w środowiskach o wyższej temperaturze bez zmniejszania żywotności diod LED.

Mamy również doświadczenie w integracji sterowania oświetleniem lub regulacji mocy bezpośrednio na PCB oprawy oświetleniowej, integrując wszystko w jeden zespół. Jest to szczególnie korzystne, gdy przestrzeń jest ograniczona, a posiadanie oddzielnych modułów zasilania lub sterowania byłoby problematyczne.

Mamy również doświadczenie w integracji sterowania oświetleniem lub regulacji mocy bezpośrednio na PCB oprawy oświetleniowej, integrując wszystko w jeden zespół. Jest to szczególnie korzystne, gdy przestrzeń jest ograniczona, a posiadanie oddzielnych modułów zasilania lub sterowania byłoby problematyczne.

Wykonujemy niestandardową płytkę LED i PCBA LED zgodnie z Twoimi wymaganiami:

Dostosowana średnica
Dostosowany projekt obwodu
Dostosowana ilość LED
Dostosowana moc
Określony chip LED (SAMSUNG, CREE lub inna marka)
Inne specjalne wymagania dotyczące funkcji

Usługa One-Stop:

Powiedz nam swoją potrzebę tak jasno, jak to możliwe, zwykle możemy odpowiedzieć na wszystkie twoje pytania i zrobić wszystkie pozostałe rzeczy

Darmowa próbka

Możemy zrobić próbki za darmo, jeśli potrzeba jest dokładnie określona

Kopiowanie PCB

Wyślij nam próbkę, a my moglibyśmy zrobić kopię, która pozwoliłaby zaoszczędzić Twój koszt

Konstrukcja PCBA i obudowa

Opowiedz nam o swoim pomyśle i wymaganiach, nasza profesjonalna sprzedaż szybko Cię zrozumie i sprawi, że Twoje potrzeby będą jasne na papierze

Produkcja PCB

Posiadamy własną maszynę i sprzęt do wykonania PCB w ciągu 1 tygodnia, podczas gdy plik gerber jest oferowany lub potwierdzany.

Pozyskiwanie i zakup komponentów

Współpracujemy z wieloma komponentami IC i producentem chipów LED, które mogą kontrolować koszty

PCBA 100% test

Każda jednostka zostanie przetestowana i będzie starsza od twojego zamówienia

Nasz zespół